درباره ما

آموزش گیتار در شهرری
آموزش گیتار شهرری در آموزشگاه موسیقی ترانه مهر دارای بهترین اساتید در زمینه آموزش در شهرری در ساز گیتار کلاسیک است و برترین آموزشگاه شهرری با اساتید درجه یک می‌باشد و بهترین راه برای اثبات این قضیه داشتن هنرجوهای متعدد که موفق به کسب رتبه های برتر در مسابقات معتبر موسیقی در منطقه است.
همچنین شهرری دارای پتانسیل های بالایی است که اگر آموزش درست و اصولی دریافت کنند قطعا به نتایج مطلوبی خواهند رسید.
کلاس گیتار در شهرری همواره با استقبال خوبی روبرو بوده و همچنین از کلاس گیتار پاپ هم استقبال خوبی معمولا به عمل آمده است.

آموزش ویولن شهرری
آموزش ویلن در شهرری در آموزشگاه ترانه مهر که در زمینه آموزش ویولن از بهترین و تخصصی ترین آموزشگاه موسیقی ترانه مهر شعبه شهرری است زیرا مجوز آموزشگاه بر اساس موسیقی تخصصی کلاسیک در شهرری صادر شده است.
همچنین معمولا کلاس ویولن در شهرری از استقبال خوبی روبرو بوده است ولی متاسفانه خروجی هنرجوهای موفق پایین و کم است و این بخاطر وجود معلم های غیر متخصص در این رشته در شهرری میباشد.

آموزش پیانو شهرری
آموزش پیانو در شهرری در آموزشگاه ترانه دارای مجرب ترین اساتید آموزش پیانو در شهرری میباشد و با کمی تحقیق در صفحات اینستاگرام میتوان به تفاوتی آشکار آموزشگاه ترانه مهر در کیفیت آموزش پیانو در آموزشگاه های موسیقی شهرری پی برد که اساتید بعضی آموزشگاه های شهرری در حد هنرجوهای بعضی دیگر هستند!!!
و این بهترین راه برای یافتن برترین اساتید موسیقی شهرری است.

آموزش آکادمیک موسیقی در شهرری
مهم ترین فاکتورها در آموزش آکادمیک استفاده درست از منابع آموزش موسیقی بین‌المللی و یا معتبر است.
که در آموزشگاه موسیقی ترانه مهر شهرری که با اساتید بسیار با تجربه و برتر و دانش بالا و تعهد کاری این مهم در شهرری در آموزشگاه ترانه مهر شهرری عملی شده است.

آموزش سنتور شهرری
آموزش سنتور در شهرری زیر نظر استاد بسیار با تجربه و متخصص با بیش از 30 سال سابقه فعالیت نوازندگی و اجرای کنسرت و تعلیم هنرجویان در منطقه شهرری بوده است.
کلاس سنتور نیز در شهرری هنرجویان متعدد و علاقه مندان بسیاری دارد که باید تحت آموزش صحیح و اصولی قرار بگیرند تا شاهد رشد سطح موسیقی چه کلاسیک و چه موسیقی سنتی ایرانی در شهرری باشیم.

آموزش سازهای کلاسیک در شهرری
معمولا آموزش نوازندگی سازهای موسیقی کلاسیک در شهرری از استقبال خوبی از طرف هنرجویان گرامی منطقه شهرری روبرو بوده است و آموزشگاه موسیقی ترانه مهر شهرری اولین آموزشگاه موسیقی تخصصی سازهای موسیقی کلاسیک در شهرری میباشد.

کلاس آنلاین شهرری
آموزش موسیقی کلاس های آنلاین در شهرری آموزشگاه موسیقی ترانه مهر از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است و تمامی پست های اخیر آموزشگاه موسیقی ترانه مهر شهرری @taranemehr.music.academy در پیج اینستاگرام و اجراهای هنرجویان آنلاين آموزشگاه ترانه مهر شهرری است و این نشان دهنده توانایی و سطح دانش بالای اساتيد درجه یک و کار بلد آموزشگاه موسیقی ترانه مهر میباشد.

آموزش موسیقی ارف در شهرری
کلاسهای موسیقی کودکان تنها آموزشگاه موسیقی در شهرری آموزشگاه ترانه مهر میباشد که بصورت دوره کوتاه مدت بعد از آشنایی با نت خوانی و ریتم خوانی و استعدادیابی کودکان وارد تعیین ساز و ساز تخصصی شده و بطور هدفمند توسط کارشناسان کودک در آموزشگاه ترانه مهر شهرری تحت آموزش تخصصی قرار
می گیرند.

کلاس آنلاین موسیقی کودک در شهرری
کلاس موسیقی کودک شهرری در آموزشگاه ترانه مهر از سنین 3 سالگی می‌توانند تحت آموزش صحیح و علمی موسیقی در آموزشگاه ترانه مهر شهرری قرار بگیرند و کمک شایانی به افزایش درصد هوش کودکان می‌شود.

کلاس آنلاین سنتور در شهرری که آموزش سنتور توسط اساتید و کارشناسان این ساز اصیل ایرانی صورت می‌گیرد.
آموزش موسیقی آواز پاپ در شهرری
کلاسهای موسیقی آواز پاپ، سلفژ در شهرری که آموزش صحیح و تخصصی توسط اساتید درجه یک آموزشگاه ترانه مهر در شهرری میباشد

آموزشگاه موسیقی حرفه ای در شهرری
یک موسسه آموزشی بسیار حرفه ای و اساتید حرفه ای و کاربلد در شهرری که در زمینه آموزش و کلاسهای موسیقی و کلاسهای تخصصی موسیقی در شهرری بصورت بسیار علمی و تخصصی و کارشناسانه است که دارای کارنامه ایی بسیار درخشان در بسیاری از جشنواره های موسیقی میباشد.
کلاسهای موسیقی شهرری شامل موسیقی کودک شهرری و سازهای موسیقی شامل پیانو، گیتار، ویولن، سلفژ، تئوری موسیقی، سنتور،
سه تار، تار، دف، تمبک، کاخن،هارمونی، سازدهنی،نی و…

در آموزشگاه موسیقی ترانه مهر با بیش از 30 سال سابقه درخشان درشهرری با اساتید حرفه ای و کارشناس موسیقی در برگزاری کلاسهای موسیقی بصورت کلاسهای خصوصی و هم بصورت کلاسهای گروهی و کلاسهای مجازی و کلاس آنلاین برگزار می‌شود

آموزش سه تار شهرری
کلاسهای ساز سه تار توسط اساتید حرفه ای در آموزشگاه ترانه مهر شهرری و ساز سه تار از سازهای زهی و مضرابی موسیقی ایرانی است که با ناخن انگشت اشاره دست راست نواخته می‌شود و ساز دارای چهارسیم از جنس فولاد و برنز که به موازات دسته، از کاسه تا پنجه کشیده شده اند.

آموزش تار شهرری
کلاسهای ساز تار که از سازهای زهی و ایرانی ست که با مضراب نواخته می‌شود و واژه تار خودش در فارسی به معنی رشته است، برگزاری کلاس تار با بهترین اساتید موسیقی درجه یک در شهرری.

آموزش کاخن شهرری
آموزش ساز کاخن در شهرری که توسط اساتید درجه یک آموزش داده می‌شود و در اسپانیایی به معنای جعبه، صندوق یا صندوقچه است که به نوعی ساز کوبه ای اطلاق می‌شود و کلاس کاخن در شهرری بسیار پرطرفدار است. کلاسهای کاخن در شهرری در آموزشگاه ترانه مهر.

آموزش کالیمبا شهرری
آموزش ساز کالیمبا در شهرری که کالیمبا از خانواده سازهای تیغه ای خود صدا است که هنگام نواختن این ساز با ارتعاش یک یا چند تیغه صدا تولید می‌شود و در برخی از کشورهای انگلیسی زبان به نام thumb piano یا پیانوی انگشت شصتی معروف میباشد،
کلاس کالیمبا در شهرری در آموزشگاه موسیقی ترانه مهر برگزار می‌شود.

آموزش دف شهرری
آموزش ساز دف در شهرری توسط کارشناسان موسیقی میباشد و ساز دف یکی از سازهای کوبه ای در موسیقی ایرانی است و سازی شیبه به دایره ولی بزرگتر از آن و با صدای بم تر میباشد و کلاس دف در شهرری در آموزشگاه ترانه مهر برقرارست.

آموزش تنبک شهرری
آموزش تنبک در شهرری که یکی از سازهای کوبه ای ایرانی است و این ساز پوستی از نظر سازشناسی جزء طبل های جام شکل محسوب می‌شود، کلاس تنبک در شهرری در آموزشگاه موسیقی ترانه مهر برگزار می‌شود

آموزش سازدهنی شهرری
کلاس سازدهنی در شهرری که توسط اساتید حرفه ایی تدریس می‌شود. سازدهنی یا هارمونیکا جزء سازهای بادی است و در خانواده سازهای زبانه آزاد قرار می گیرد و به دو نوع دیاتونیک و کروماتیک میباشد و کلاس سازدهنی در شهرری در آموزشگاه موسیقی ترانه مهر برقرارست.

آموزش نی شهرری
کلاس نی در شهرری که ساز نی، یا نی هفت بند از سازهای بادی ایرانی محسوب می‌شود و از دسته سازهای بدون زبانه است. ساز نی قابل کوک نبوده و نوازنده در همنوازی ها و تکنوازی ها از انواع مختلف نی استفاده می نماید.